Plastikkaartide valmistamine
Pakume ISO-7810 standardile vastavaid plastikkaarte.
Pakume ISO-7810 standardile vastavaid plastikkaarte.
Kliendikaardid on parim viis klienti enda ettevõttega siduda ning samal ajal ka tema kohta infot koguda.
Ainulaadse kujundusega kliendikaart aitab teil olla pidevalt klientidel meeles ning eristab teie ettevõtet konkurentidest, kellel ei ole kliendikaarti või kes kasutavad id kaardil põhinevat kliendikaardisüsteemi. Valmistame teile plastikust kliendikaardid mis saavad olla magnetribaga, vöötkoodiga, kontakt- või kontaktivaba kiibiga. Meie kaardid ühilduvad kõikide kassasüsteemidega.
Meie tootevalikus on palju kinkekaartide võimalusi. Erinevad materjalid nagu plastik, paber, puit, metall. Ökomaterjalidest on meil ökopaber, biolagunev PVC ja taaskasutatud PVC. Lisaks saame pakkuda pakendeid kinkekaardile.
Pakume kütuseettevõtetele täislahendust, mis hõlmab igapäevaselt tellimuste vastuvõtmist kaartide tootmist ja personaliseerimist, maksekaartidele PIN koodide genereerimist ja trükkimist turvaümbrikutele, kaartide kinnitamist kaaskirjale, ümbrikustamist ja postitamist.
Töötõendeid trükime re-transfer meetodil, mis tagab kaardile parima trükikvaliteedi ning eluea. Sõltuvalt kujunduse keerukusest pakume töötõendeid trükitihedusega 300dpi kui ka 600dpi. Viimane võimaldab kasutada turvaelemendina mikroteksti. Töötõendid võivad omada ka magnetriba, kontakt- või kontaktivaba kiipi mis laseks neid siduda ka läbipääsusüsteemidega ja tööaja arvestamise süsteemidega.
Kaardiekspert valmistab plastikust õpilaspileteid ning pakub seadmeid, millega on võimalik õpilaspileteid ise trükkida. Õpilaspiletid võivad olla lihtsalt õpilaste identifitseerimiseks, aga neile saab ka lisada andmekandjana magnetriba ja RFID kiipi. Pakume ka RFID tehnoloogial põhinevat kaardihaldussüsteemi, millega on võimalik elektroonilisi õpilaspileteid kasutada kooli sööklas, raamatukogus, koopiamasinates, läbipääsudes, garderoobides jne. Samuti on võimalik siduda õpilaspiletit kolmandate osapooltega (ühistransport, spordisaalid, kauplused, spordiklubid…).
Võta meiega ühendust ja leiame just Teie koolile sobivaima lahenduse!
Meie kaardid toimivad kõikides spordiklubide haldustarkvarades võimaldades klientidele läbipääsu ning registreerimist trennidesse. Valikus on nii magnetriba- kui ka kiibipõhised lahendused.
Pakume hotellidele nii magnetribaga, Salto ja Vingcardi süsteemi sobiva kontaktivaba kiibiga uksekaarte. Kaardid võivad olla valged kui ka Teile sobiva kujundusega.
Valmistame sõidupileteid erinevatele transpordiettevõtetele.
Unikaalse tootena pakume oma klientidele plastikkaarte mõõtudega 124mm x 86mm.
Sellised kaardid on eeskätt mõeldud erinevatele üritusetele, kus kaardi omanik on vaja visuaalselt kaugelt ära tunda. Suurem kaardipind lubab kaardile kanda rohkem informatsiooni, kasutada saab rohkem turvaelemente, kaart võib sisaldada RFID kiipi ning iga kaart võib olla personaalne (omaniku foto ja andmetega). Kaart ise on väga vastupidav erinevates ilmstikuoludes. Ideaalseteks kasutuskohtadeks on rallid, suured spordiüritused, kontserdid, suured konverentsid jne.
Ofsetmeetodil saab trükkida nii neljavärvitrükis (CMYK) kui ka seguvärvidega nn spot-värvidega (PMS Solid Colors) plastkaarte. Mõistlik on valmistada kaarte ofsettrükis siis, kui trükitav kogus ületab 300. Ofsettrükk tagab kaardile väga hea trükikvaliteedi ning parima kulumiskindluse.
Siiditrükitehnoloogiat kasutatakse reeglina massiivsete värvipindade esitamiseks, esmajoones metallik-värvide (kuld, hõbe jne.) puhul.
Termotrükki kasutatakse väiksemate koguste trükkimiseks. Samuti kaartide personaliseerimiseks fotodega, nimedega, numbritega, ribakoodidega jne. Termotrükk võimaldab kaarte toota nii, et iga kaart on unikaalne. Termotrükki teostame nii otse kaardile trükituna (direct to card) kui ka re-transfer meetodil trükituna (kujutis trükitakse filmile, mis lamineeritakse kaardile). Trükitihedus saab olla vastavalt kliendi soovile ja vajadusele nii 300dpi kui ka 600dpi.
Fooliumtrüki korral kantakse kaardile termilise, nn “hot stamp”, menetluse ja tsinko-klišee abil õhuke metall-foolium või hologramm. Metall-fooliumite valik on lai, sisaldades ka difraktsioonilisi ehk ruumilise kujutisega kilesid. Difraktsioonilised on loomulikult ka hologrammid, mida saab omakorda tellida spetsiaalkujundusega vastavalt vajadusele.
Sageli kasutatakse kaartide valmistamiseks mitut tehnoloogiat korraga. Enamlevinud kombinatsioonid on aluskaartide valmistamisel offset- ja siiditrüki segakasutus või siis siiditrükis blanco-kaardile termotrükis pealetrükki (näiteks fotode, isikuandmete jne näol).
Reljeefkirjas personaliseerimist kasutatakse enamasti krediitkaartidel, aga ka kliendikaartidel, kinkekaartidel ja mujal. Reljeefkirja saab värvida hõbedaseks, kuldseks, valgeks või mustaks. Seda protsessi nimetatakse “tippinguks”.
Termotrüki kasutusvõimalused on laialdasemad. Termotrükki on võimalik teha neljavärvitrükis (näiteks fotode printimiseks), aga ka ühevärvitrükis, millega kantakse kaardile enamasti tekste, numbreid ja ribakoode.
Kõige vastupidavam ning turvalisim kaartide personaliseerimise viis. Kuna Laser põletab teksti või kujutise läbi mitme plastiku kihi, siis on seda võimatu kustutada või muuta.
Kaardi magnetribale kantakse personaalne number, mis muudab kaardi unikaalseks. Kaardi omaniku identifitseerimiseks tõmmatakse magnetkaart kaardilugejast läbi.
RFID kaartidega on eri kiipidega võimalikud erinevad võimalused – kõikidel RFID kaartidel on olemas oma unikaalne seerianumber, mida on võimalik kasutada kaardiomaniku tuvastamiseks. Osadel RFID kaartidel on aga võimalik kiibi sektoritesse ka andmeid lisada.
Valmistame samuti kaarditoorikuid ehk nn blancokaarte. Need võivad olla kas valged või värvilised. Niisugused kaardid leiavad sageli kasutust näiteks pääslasüsteemides – kõik vajalikud atribuudid kantakse kaardile personaliseerimise käigus.